10 Elegantní styly Saree pro Durga Puja 2015 – odhalit bohyni ve vás

čtyři dny za rok, Saptami, Shatami, Navam a Dashami – čtyři primární dny populárního festivalu Durgotshav, Dussehra nebo Durga Puja,, Oslavy s pomp a radost, radostné a také maximální elegantní móda, věříte, že bychom se nechtěli oblékat jako Paro nebo Phultushi, zatímco Shenanigans, stejně jako šílené davy zametají každý kout i roh města ? Durga Puja kromě svých rituálů a tradic ukazuje standardní dotyky módního galoru, stejně jako bavlněné sárí jsou zejména vizuálním zážitkem pro módy po celém městě i národ, aby se oddávali. Bengálské bavlněné sárí nemusí být. třpytivé i lesklé, přesto však dělají sofistikované prohlášení.
[Také si přečtěte: Durga Puja Autumn Outfit Ideas]

Ukážeme vám deset úžasných stylů Saree a také styly, abyste hledali inspiraci z této slavnostní sezóny!
Bong Diva Shraddha Das nám ukazuje, jak přesně se vydělat na večírky
Bylo by tam spousta večírků, a také musíte být pozváni na jednu nebo více, oblékat se tentokrát v elegantním bengálském sárí je nutností. Shraddha das právě tady nosí černou i zlatý ohraničený sárí.
Zdroj: Breezemasti.comgeorgette v Bhashanu
Zatímco se nasazují Adieu k bohyni a žádají ji, aby požehnala městu i jeho obyvatelům, vody Ganga vítá dítě hor v jejích odlivách i vlnách. Stylujte svou sárí pro Durga Puja v Dark Blues nebo Royal Purples, s Georgette dotyky, zatímco Bhashan (ponoření) je na!

Zdroj: Bologna FC 1909 Dres Pinterest.com -otisky sárí pro tento den
Durga Puja nás spojuje večírky i shromáždění, oběd v sousedství a další, a také trochu zábavného času pod tak barevně rozšířenou Shamianou. Květinové vzory a elegantní styly na bavlněné bangladéšské ovlivněné sárí jsou proto haute nosit!
Zdroj: Priyo.comContinue Readion pro mnohem více stylů sárí pro Durga Puja.

Dhanekali tkát pro denní rituály
Bling pro tento den je tak passé, ale dhanekáli tkaní na bavlněných bengálských sárích je nestárnoucích výtvorů, které je třeba zbožňovat i obdivovat. Vývoj na Byloom s lehkými vazbami, spíše daleko od tradičních vážných verzí, jak je vidět kolem, dělá z bavlny materiál tak příjemnou pro panenku!
Zdroj: pinterest.com Quintessecientially Haute pro střední ranní aartis
Byla vydána RB Leipzig Dres oznámení o Aartis i Anjalis, stejně jako FC Tokyo Dres čas, aby se ženy hrnou a modlily se. Zatímco bohyně je uctívána a vyvolána, přiveďte bohyni Diva se stylem a maximální minimální milosti v bavlněném bengálském bengálském tangailu – nic zde nemluví mnohem více na bengálském doteku!

Zdroj: Pinterest.comlemon se dotýká Saptami Anjali
Zatímco se shromažďujeme pro kulturní aktivity, stejně jako zábava je normou každý Durga Puja, oblékání do těžkých ozdoby i sárí, které vyzařují, jsou na noc nejlepší. Pro tento den můžeme navrhnout dolling v populárním dhakai bangal bavlněné saree pro typický bong dotek!
[SC: Mediad]

Zdroj: Pinterest.combengal Handlooom Hazarbuti
Další večer s kamarády, s návštěvami pandalů, stejně jako skákací sprees nepřestanou. Na procházce se oblékněte jako bohyně, s elegantním, ale základním i extrémně elegantně zahaleným bengálským ručním handloomem Hazarbuti Saree na Dashami!
Zdroj: Pinterest.com Have Fun Women Gorgung on Street Food, Kati Rolls i Rosogullas a také používat nejlepší bavlněné sárí s maximálním stylem i Grace! Přiveďte bohyni módy ve vás, zatímco bohyně mámy přichází, když se podívá na tento rok 2015 !!

Posted in Uncategorized