Upozornění! Znáte trvanlivost vaší kosmetiky?

My ženy milují hromadění. zvláště když se týká make -upu. Rádi jsme rádi nakupovali věci příliš – v případě, že jsou produkty omezenou edici. Tyto produkty samozřejmě můžeme sotva použít. Ale hej! Co když se jedná o limitovanou edici a my je nedostaneme, když je potřebujeme? Raději buďte v bezpečí (opatrní a koupte si je před rukou), než se litovat, že?

Ale věděli jste, že každý produkt přichází s trvanlivostí? Osoby Liverpool FC Dres u pultu samozřejmě říkají, že rtěnky můžete používat po dobu 3 let. Ghanská fotbalová reprezentace Dres Ale je to opravdu pravda? Jak zjistit, kdy váš make -up vypršel? Přečtěte si níže a podívejte se na skutečnou životnost vaší kosmetiky
Rtěnka
Říká se, že rtěnky mohou trvat až 3 roky, ale s tím nesouhlasíme. Maximální, že můžete použít rtěnku, je po dobu 1 roku. Nejlepší způsob, jak zjistit, zda se vaše rtěnka zkazila, je cítit jeho texturu a ochutnat ji!
Ruměnec
Tyto malé malé věci vám mohou trvat asi 2 roky a docela upřímně, je to úleva! Jedním ze způsobů, jak zkontrolovat život vašeho červenáře, je použít jej. Pokud je to stále pigmentováno tak, jak to bylo dříve, pak je dobré jít.

Oční stíny
Oční stíny jsou jako červenače a mohou trvat asi 2 roky. Zkontrolujete je stejným způsobem, jakým zkontrolujete odčervenání. Některé oční stíny však vypadnou nebo nejsou tak pigmentované jako červenače, takže se ujistěte, že mají stejnou konzistenci.
Oční vložka
No, oční podšívky trvají asi rok. Ale kdo je má rok? Dokončíme naše hrnce za 6 měsíců !! Příliš mnoho očí koček, lidi! Jen příliš mnoho!

Tekutý základ
Likvidní základy jsou Bůh požehnání lidem se suchou kůží. Je dobré se používat asi 2 roky, ale poté, co zasáhnou dvouletou značku, mohou být škodlivé pro vaši pokožku. Tak důkladně běhoute a používejte ho velkoryse!
[Také si přečtěte: Co se stane, pokud používáte produkty vypršeného make -upu]

Zvlhčovač
Dokonce i zvlhčovače trvají asi 2 roky. Ale znovu, stejně jako oční liner, jsme do 6-8 měsíců maximalizovali náš zvlhčovač. Je to stejné pro vás?
Kompaktní prášek
Je dobré, Mistrovství světa ve fotbale Dres že kompaktní prášky přicházejí s trvanlivostí 2 roky. Hlavně proto, že je jen zřídka používáme a vybereme průsvitný prášek. Ale přesto je potřebujeme v našich životech!

Houby
Vyměňte si houby každých 6 měsíců !! Pokud nejsou mixéry šarmu. Pokud používáte Blenders Charm, ujistěte se, že je důkladně umyjete!
[Číst také: Kosmetika měnící barvu]
Malá péče a všímavost nás mohou všechny zachránit před spoustou akné! Vždy si tedy uvědomte trvanlivost vašich produktů a vždy proveďte svůj výzkum!

Posted in Uncategorized