Styly džínové nebo kalhot? Pro který styl Rani máte hots?

Jsme velmi nadšeni, když vidíme, že Kashima Antlers Dres Rani Mukerji zasáhl stříbrné obrazovky po dlouhé přestávce s jejím nadcházejícím filmem Hichki. Jeden pohled na trailer pro film a také musíme přiznat, že jsme ohromeni Rani za to, že se ujal nového stylu a riskoval novou myšlenku filmu.
Jak jsme nadšeni, jak jsme s jejím nadcházejícím filmem, podobně ponořeni jsme s jejími módními avatary během marketingových aktivit. Pojďme dekódovat její snadné styly k našemu prospěchu:

V džínovitě
Absolutně stylový i hippie byl Rani Mukherji na dvou marketingových akcích.
Pro jednu z událostí udělala černé odpaliště nad modrým džínovým stylem. Přidáním příslušenství Anne Claire a Maison Valentino nás Rani divila s její jednoduchostí jako nepředvídatelná kabelka!
Její kouzelná hra byla neporušená s neutrálním make-upem a rigidními kadeřemi, které se jí válely po ramenou. Simple, Mexická fotbalová reprezentace Dres ale velkolepá byla diva představující absolutně uvolněný styl.

Zdroj: twitter.com/rani_mukerjifcfor pro jednu další marketingovou akci, šla šla a atraktivní při sklouznutí na grafickém top přes džínovou džínovou. Bílé boty Fendi, klenované odstíny a houpací červené rty, dobře definovaly její styl.
Zdroj: twitter.com/rani_mukerjifc[sc:mediad]

V kalhotách
Zatímco bývalé styly byly uvolněny i elegantní, poslední marketingové styly byly panovačné a krásné. Pro jednu z marketingových akcí se Royally doložila v půlnoci Blue Velvet Pantsuit od Altuzzara. Přidávala boty Dolce & Gabbana a dokončila styl velmi. Jako pomlčka modré na jejích víčkách! Přestože jsme chtěli, aby jí Diva nechala vlasy pěkné, měkké a hladké svlékání po ramenou, nemáme problémy s hladkou vlasovou buchtou, pro kterou se rozhodla!
Zdroj: twitter.com/idivaofficial pro ještě jednu marketingovou akci, Rani Mukerji si vybral styl kalhot. Pomocí černé krajkové cami s černým džínovinami a růžovým sako, vyvinula Celta de Vigo Dres stylový stylový vzhled. Černá čerpadla, hladký ohon, stejně jako neutrální make -up obřízly její velkolepý umělecké umění. Jako pop z růžové na jejím celočetném stylu.

Zdroj: twitter.com/rani_mukerjifchope Potěšení z příspěvku!